luni, 2 mai 2011

Incredibil dar nu stiu cat de adevarat !

A murit Osama ben Laden !!!
Cine crede? Ucis in Pakistan...
O fi adevarat? Sau e o inscenare?
Mie tot nu-mi vine a crede ca liderul Al-Qaida a murit...
Pare scenariu de film...
Poza trucata care apoi a fost retrasa de pe internet...
Cadavru aruncat in mare dupa traditia musulmana...Cel mai sigur si-a inscenat moartea si pregateste un nou atac terorist

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu